Dobrý den!

Naše rytectví nabízí gravírování a rytí na kovy, dřevo a plasty v Galerie Harfa. Máme dlouholeté zkušenosti v cizích státech a tento rok jsme se rozhodli poskytovat naše služby na českém trhu.

Rádi bychom spolupracovali s malými a středními firmami, které by chtěly objednat pro své zaměstnance originální dárky v malém množství 1 až 25 kusů, nebo ve větším množství až 100 kusů. Každý kus zboží jsme schopni pečlivě zpracovat různými texty a motivy, což nedělá žádná reklamní agentura. A právě naše firma přináší tuto možnost na trh. Objednávejte od GravoWorldu osobité dárky "s citem". Vytvoříme pro Vás rozumné ceny a nabízíme krátké dodací lhůty. Při větší objednávce je dodací lhůta 1 až 2 dny.

Co jsme schopni udělat: gravírujeme na naše výrobky, ale můžeme gravírovat i na Vaše vlastní, které si přinesete do našeho stánku.

Abyste měli představu, co děláme: gravírujeme nápisy na luxusní pera, na vizitkáře, tabatěrky, zapalovače, přívěsky, hodinky náramkové i kapesní, nože, otvíráky, nerezové nádobí, příbory a jiné kuchyňské náčiní i ocelové, meče, zbraně, trofeje - medaile, plakety, starožitnosti a šperky zlaté a stříbrné.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Kontaktujte nás v případě dotazů!

Neváhejte nás kontaktovat a vyřešte své přání s námi

E-Shop
 • ! Firemní nabídka !
 • Zaměření
  Aktuality

  Pobočka zrušena v OC Harfa

  15.11.2023
  Nově na Kolbenova 912/5c
  více akualit ...

  Nové služby

  11.7.2016
  Nové služby: Potisk triček na počkání!
  více akualit ...
  Facebook